yurtdışı dil okulu
Share Destek
yurtdışı eğitim telefonları
ana sayfa vize danışmanlığı work and travel
dil okulları yaz okulları üniversite eğitimi
yurtdışı eğitim

Yurtdışı Dil Okulları

İNGİLTERE DİL OKULLARI
Bir dili öğrenmenin şüphesiz en iyi yolu, öğrenmek istediğiniz dilin ana yurdu olan ülkede eğitim görmektir. İngilizce’nin doğup büyüdüğü ülke olan İngiltere’de dil eğitimi, teoride dili öğrenmeniz için gerekli bilgileri almanızı sağlayacak, pratikte ise İngilizce’ye olan aşinalığınız pekiştirecektir.
İngiltere’de dil eğitimi süresi tamamen size bağlıdır!
Dil yeterliliğinize göre seçeceğiniz dil programlarında eğitim süresi değişmektedir. Örneğin, yoğun İngilizce dil programları kısa sürede kaliteli eğitim şansını verirken genel İngilizce dil programları 1 yıl boyunca devam edebilmektedir.
İngiltere’de eğitimin yaşı yoktur!
Tercih edeceğiniz dil okuluna göre farklılık gösteren dil eğitimine başlama yaşı, genel olarak 16-18 yaş aralığı olarak belirlenmiştir. İngiltere dil okullarında üst yaş sınırı yoktur.
İngiltere’de dil eğitimi almak için ne zaman başvurmalıyım ?
İngiltere'de dil eğitimi için kursa başlamayı düşündüğünüz tarihten en az 4-6 hafta önce başvurmalısınız. Gitmeden önce hazırlık sürecinizin olduğunu unutmamalısınız.  Özellikle yaz dönemlerinde başvuruların yoğun olduğu dikkate alınarak süre daha da uzatılmalıdır. Genel olarak her hangi bir aksilik çıkmaması için ne kadar erken başvurursanız işlemler o denli sağlıklı ve zamanında sonuçlanacaktır.
İngiltere’de Dil Okulları son teknolojiye sahip!
Interaktif projektörler veya etkileşimli yazı tahtaları
Modern derslikler
Bilgisayar bağlantısı, büyük plazma ekran televizyonlar,dizüstü bilgisayarlar, DVD oynatıcılar , Wi-Fi bağlantısı
Donanımlı bir kütüphane
Öğrenci çalışma odaları
Maksimum 14 kişilik sınıflarda derinlemesine eğitim


AMERİKA DİL OKULLARI
50 eyaletten oluşan Amerika’da pek çok dil okulu vardır. Sizlerin dil öğrenme sürecinde  her çeşit ihtiyacınıza cevap verebilecek programlar sunan Amerika dil okulları ile kendiniz için bir adım atın !
Gelişmişlikte bir devrim: AMERİKA
Amerika; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji de Dünya’nın en gelişmiş ülkesidir. Dil eğitimi almanın yanı sıra, dünyanın pek çok ülkesinden farklı kültürleri bir arada görerek vizyonunuzu en üst seviyede geliştirebileceğiniz bir ülkedir. Amerika’da İngilizcenin en geçerli aksanlarından Amerikan İngilizcesi ile İngilizce öğrenme imkanınız vardır. Ayrıca Amerika’da oldukça fazla dil okulu olması, her bütçeye ve ihtiyaca cevap verebilecek  eğitim olanaklarını  mümkün kılar.
Amerika Dil Okulları ile istediğiniz programı tercih edebilirsiniz!
Genel ve Akademik İngilizce
İs İngilizcesi
IELTS / TOEFL hazırlık kursları
Yönetici ve Is Adamlarına Yönelik programlar
6-9 Aylık Ekonomik Paket Programlar
Birebir Özel Dersler 
Eğitimde adım adım takip, birebir ilgi !
Amerika Dil Okulları uzman kadrosuyla öğrencilerinin seviyelerini düzenli olarak takip ederek daha etkili bir eğitim uygulamayı hedeflemektedir. Okullar; başlangıç, orta, ileri ve uzmanlık seviyelerinde dil bilgisi ve  konuşma pratiği üzerine yoğunlaşarak kaliteli bir eğitim almanızı, adım adım yükselmenizi sağlar.  Eğitim süresi boyunca seviye atlarken kendinizde kaydettiğiniz aşamaları rahatça görebileceksiniz.
Yurtdışı eğitimin en önemli parçası: Konaklama
Amerika’ya gitmeden önce tercih ettiğiniz dil okulu ile görüşmeler yaparak kendinize ve bütçenize en uygun konaklama tipini seçebilirsiniz. Konaklama seçenekleri arasında aile yanı, yurt ya da öğrenci evleri vardır.
Amerika’da dil öğrenmeye gelen öğrencilerin yapısı nasıldır ?
Dil eğitiminde en çok tercih edilen ülke olan Amerika dünyanın dört bir yanından uluslar arası öğrencileri ağırlamaktadır. Çok çeşitli kültürlere ev sahipliği yapmasından dolayı kendinizi kültürel ve sosyal açıdan geliştirme fırsatı bulacağınız muhteşem bir eğitim şansı sizleri bekliyor.


KANADA DİL OKULLARI
Birleşmiş Milletler tarafından dünyanın en yaşanılası ülkelerinden biri olarak seçilen Kanada; gelişmiş bir ekonomiye, üst düzey teknolojiye, eşsiz doğal güzelliklerine, yüksek yaşam standartlarına sahip ve suç oranlarının oldukça düşük olduğu bir ülkedir. Toronto, Vancouver, Montreal ve Calgary Kanada’nın başta gelen gelişmiş şehirleridir.
Türk öğrencilerin vazgeçilmezi!
Kanada’da dil eğitimine her yıl yaklaşık  800-1000 arası Türk öğrenci gitmektedir. Özellikle dil okullarının yoğunlaştığı Toronto ve Vancouver şehirlerini tercih eden Türk öğrenciler  refah ve her alanda gelişmiş bir ülkede eğitim almanın avantajlarını yaşamları boyunca hissederler.
Kanada’ya adapte sorunu yaşamazsınız.
Kanadalı ailelerin ve vatandaşlarının öğrencilere karşı sıcakkanlı, anlayışlı, yardımsever olması da Kanada’yı eğitim açısından tercih edilir ülke haline getirir. 
Farklı kültürleri keşfedin !
Kanada, farklı kültürlerin bir arada yaşadığı, kozmopolit bir nüfusa sahiptir. Kanada’da devlet uyguladığı politikalar ile ülkedeki bu kozmopolit yapıyı desteklemektedir. Ülke, alan olarak oldukça geniş fakat yüz ölçümüne göre nüfus bakımından yetersizdir. Sürekli kalifiye iş gücüne ihtiyacı vardır. Bu yüzden dünyadaki etnik grupların hemen hepsini Kanada’da görmek mümkündür.
Herkese göre eğitim fırsatı
Kanada dil okulları diğer gelişmiş birçok ülkeye kıyasla daha ekonomiktir. Hem bütçenize hem de istediğiniz kaliteli eğitime hitap eden Kanada dil okulları geleceğinize ışık tutar.


AVUSTRALYA DİL OKULLARI
Avustralya son yıllarda, eğitim konusunda en çok tercih edilen ülkeler olan Amerika ve İngiltere ile rekabet edecek düzeye gelmiştir. Bu durumun en önemli sebeplerinin başında ; ülkenin yüksek yaşam standartları, suç oranlarının düşük olması, kaliteli ve ekonomik eğitim, Avustralya’da yaşayan bireylerin ülke içinde siyasi ve ekonomik olarak huzurlu olması gelir.
Avustralya henüz çok genç bir ülke olmasına rağmen 50.000 yıldır dünyanın en eski yaşam kültürünü koruyan yerli bir halka sahiptir. Son yıllarda dünyanın pek çok farklı bölgelerinden aldığı göç sonucu dünyanın en kozmopolit ülkelerinden biri haline gelmiştir.
Güvenilir ve cazip eğitim merkezleri
Avustralya’ya yılda yaklaşık 700-800 Türk öğrenci eğitim almak amacıyla gelmektedir. Son yıllarda en fazla tercih edilen ülkeler arasında yer alan Avustralya, yurtdışından gelen öğrenci sayısının en fazla olduğu üçüncü ülke konumundadır.
Yaşam kalitesi yüksek, hayat ucuz!
Dil eğitimi almak için hangi ülkeyi tercih edeğinizi belirleyen en önemli faktörlerden birisi şüphesiz ekonomik durumunuzdur. Hem hayallerinize seslenen  hem de bütçenize uygun eğitimi almak herkes gibi sizin de hakkınız! Avustralya’da dil eğitimi alırken yasal olarak çalışma iznine de sahip olursunuz.
Her anıyla büyüleyen bu ülkede şaşırmaya hazır olun !
Avustralya Hayvanat Bahçesini ziyaret edin ve hiçbir yerde ulşamayacağınız deneyimlerin tadını çıkarın. Bir koalayı kucaklayın, Asya filini elinizle besleyin, Sumatra Kaplanı ile yürüyün ve bir timsahın havuzunda yemek yiyişini izleyin .
Avustralya’da boş zamanınızı değerlendirebileceğiniz  çok sayıda sosyal aktivite seçenekleri vardır. Müzikal tiyatrolara gidebilir, uluslar arası sanat sergilerini ziyaret edebilir , piknik alanlarında piknik yapabilir, suni plajda yüzebilir, kafelerde arkadaşlarınızla sohbet edebilir veya parklarda, yürüyüş yollarında yürüyüş yapabilirsiniz böylece Avustralya’da  her anınızı değerlendirerek tadını çıkarabilirsiniz. Sosyal aktiviteler ülkeyi keşfetmenizi sağlayarak vizyonunuzu arttırır.
İstediğiniz İngilizce programını seçebilirsiniz!
Yoğun İngilizce Programı (Genel İngilizce+ EAP) (30 ders)
Yarı-Yoğun(tam zamanlı) İngilizce Programı (25 ders)
Cambridge Hazırlığı (FCE,CAE)
Akademik İngilizce
Gençler için tatilde İngilizce
Okul tatil programları


MALTA DİL OKULLARI
Ülkenin İngilizce ve Maltaca olmak üzere 2 resmi dili vardır. Bu dillerin dışında Malta’da İtalyanca da yaygın olarak kullanılan üçüncü bir dildir. Çok dilliliğin hakim olduğu bu küçük ada ülkesi dil eğitimi görmek için biçilmiş kaftan ! Malta’da akıcı ve anlaşılır bir ingilizce konuşulması, dil eğitimine gelen öğrencilerin ingilizceye daha kolay aşina olmalarını sağlıyor.

Sıcakkanlı ve yardımsever insanlarıyla Malta..
Bir Akdeniz ülkesi olan Malta’da hiç yabancılık çekmezsiniz. Hangi milletten olursanız olun insanları ayırt etmezler yani oldukça sevecen, cana yakın, hoşgörülü ve saygılı bir ortamla karşılanırsınız.
Eğitim, gelişmişliğin göstergesi
Malta, eğitimi gelişmişliğin en önemli adımlarından biri olarak görüyor ve öğrencilerin her türlü eğitim imkanından yararlanabilmesi için çok yüksek miktarda karşılıksız burs veriyor. Okuma-yazma oranının yüksek olduğu bu ülkede kaliteli, bilinçli, bilgili, yeniliklere açık nesiller yetiştiriliyor.


YENİ ZELANDA DİL OKULLARI
Yeni Zelanda manzaralarıyla kelimelerle anlatılamayacak kadar muhteşem bir ülke. Dünyaca ünlü olağanüstü manzaraları ve yıl boyunca yapılabilecek pek çok açık hava sporuyla Yeni Zelanda’da dil eğitiminden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.
En çok tercih edilen şehir: Auckland
Büyüleyici ve her dönem canlı deniz kıyısı şehri olan Auckland’da ziyaret edebilceğiniz pek çok yer vardır: Sky Tower, Auckland Üniversitesi, Auckland Müzesi, Piha Plajı, Waiheke Adası, Kelly Tarlton Akvaryumu ve Mission Körfezi.
Yeni Zelanda Dil Okulları programları
Genel İngilizce
Sınavlara hazırlık(TOEFL, IELTS,FCE..)
Birebir özel dersler
Okullarda öğrencilere her türlü imkan sunulur
Wifi erişimi, akıllı tahtalar, öğrenci salonu, etkinlikler, kütüphane, işe yerleştirme destek seminerleri